Kúpiť in-line korčule – e-shop

Sprievodca výberom
korčúľ


Inline korčule  >  Mami, chcem inlajny pod stromček!

Mami, chcem inlajny pod stromček!

Majú ich všetci a budem na nich jazdiť s kamarátmi. Tiež ste to počuli? Inline korčule dnes kúpite za super ceny.

Športové potreby dominujú medzi tipmi na darčeky. Hlavne väčšie deti už  omrzeli hračky (okrem elektronických) a radosť im urobia vymakané inline korčule.

Obľúbené pre malé slečny sú nastaviteľné Kolieskové korčule WORKER Mia - tie kúpite za menej ako  30 € a v diskusiách si ich majiteľky veľmi chvália. Páči sa im vzhľad, rodičom zase nastaviteľná veľkosť (26-29 a 30-33), vďaka ktorej nemusia každý rok kupovať nové korčule.

Kolieskové korčule Worker Mia

Ďalším tipom v podobnej cenovej relácii sú Fitness kolieskové korčule WORKER Twister pre deti i dospelých (vo veľkostiach od 38 do 46). Tie už majú hliníkový podvozok a odpružené kolieska. Sú vhodné pre fitness kondičnú jazdu, ale aj pre rekreačnú a aj pre pokročilých in-line korčuliarov na rovnom a hladkom povrchu.

Kolieskové korčule WORKER Twister

A recenzie to potvrdzujú:

"Dnes som vyrazila prvýkrát na korčule, sedia perfektne, jazdia skvele. Som začiatočník, tak nemôžem porovnávať s inými korčuľami, ale určite odporučím ďalej."

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 21. 11. 2014


Odporúčame inline korčule


Ďalšie novinky

Ako schudnúť na inline korčuliach?

Inline korčule sú pre schudnutie vhodnejšie ako beh, pretože šetrí kĺby. Jazdou na nich sa dá spáliť podľa tempa okolo 2000 kilojoulov za hodinu.

26. 4. 2014

všetky novinky