Kúpiť in-line korčule – e-shop

Sprievodca výberom
korčúľ


Inline korčule  >  Doplňte na Vianoce športovú výbavu o chrániče

Doplňte na Vianoce športovú výbavu o chrániče

Chrániče na inline korčule, skateboard, na halové športy, ale aj na lyže a motorky. To všetko môže byť užitočným a potrebným darčekom na Vianoce.

Asi to nebude úplne darček, z ktorého budú mať deti radosť. Predsa len nie sú chrániče hračkami a koľkokrát si ich deti nechcú nechať nasadiť a "hnevajú" ich.

Ale ak sú v krásnej ružovej farbe ako 6 dielny Chrániče WORKER Kinder Set, tak si ich malé slečny obľúbia. Tieto chrániče sú vhodné pre inline športy, alebo na skateboardy a kolobežky. Skladajú sa z chráničov kolien, lakťov a dlaní a majú nastaviteľné pásky na suchý zips.

Chrániče WORKER Kinder Set 6 dielny

Tip pre lyžiarov a cyklistov - chránič chrbtice vám zachráni zdravý chrbát

Ďalším tipom na praktický vianočný darček je Chránič chrbtice Spartan Shield. Ten kúpite za menej ako 40 € a za túto cenu získate pohodlný chránič chrbtice, bedrový pás na suchý zips s komfortným polstrovaním. Chránič chrbtice Spartan Shield je vhodný pre široké spektrum športov, ako je snowboarding, in-line, freeride, downhill, cyklo, lyžovanie alebo BMX.

Chránič chrbtice Spartan Shield

Tvrdený plast zaručuje maximálnu bezpečnosť pri náraze a výrazne tak znižuje riziko úrazu. Chránič chrbtice patrí k základnému bezpečnostnému vybaveniu pri väčšine adrenalínových športov.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 21. 11. 2014


Odporúčame inline korčule


Ďalšie novinky

Ako schudnúť na inline korčuliach?

Inline korčule sú pre schudnutie vhodnejšie ako beh, pretože šetrí kĺby. Jazdou na nich sa dá spáliť podľa tempa okolo 2000 kilojoulov za hodinu.

26. 4. 2014

všetky novinky